Zima v penzionu

Skiareál u penzionu

U penzionu se náchází druhý největší ski areál Krušných hor - Skiareál Plešivec. V areálu je 8 sjezdovek všech obtížností a 3 sedačkové lanovky. Hlavní sedačková lanovka na horu Plešivec (1028 m.n.m.) začíná přímo u Pensionu Pstruží. Více o Skiareálu Plešivec na www.pension-pstruzi.cz/cs/zima/skiareal-plesivec/

Venkovní posezení a gril

Venkovní gril až pro 20 lidí je k dipozici všem návštěvníkům pensionu. V případě zájmu si můžete gril a posezení rezervovat pro Vaši soukromou akci.

Dětské hřiště a zahrada

Pro všechny děti máme venku na zahradě připravené dětské hřiště, které můžou děti využít po celou dobu pobytu. Na zahradě je možné se opalovat (půjčujeme lehátka).

Sáňkování a bobování

Krásná zahrada je připravena na hraní, sáňkování, stavění sněhuláků a opalování (půjčujeme lehátka).

Půjčujeme sáňky a boby

Půjčujeme pro děti 1x sáňky dřevěné, 1x boby pro malé děti, 2x boby a 4x lopaty.

Stolní hry

Pro ubytované hosty máme k zapůjčení karty, šachy, dáma, člověče nezlob se apod.

Sauna

Pro milovníky saunění je připravena v Pensionu Pstruží sauna až pro 3 osoby.  Infrasauna – nová technologie saunování má prokazatelné  léčivé  a pozitivní účinky. Mezi příznivé účinky používání infrasauny patří uvolnění svalů, zmírnění bolestí kloubů, odstraňování stresu a únavy, snižují otoky, zastavují záněty nebo třeba urychlují hojení, podpora krevního oběhu a kardiovaskulárního systému, spalování kalorií, zotavování pokožky či celková podpora imunitního systému.