Stravování

V Pensionu Pstruží podáváme pouze snídaně (v penzionu není restaurace).

Snídaně v penzionu (zdarma): nabízíme vám možnost kontinentální snídaně – čerstvé pečivo, máslo, marmeládu, cereálie, uzeniny, sýry, studený a horký nápoj. Pension Pstruží je vybaven ve snídárně profesionálním kávovarem od společnosti Jacobs Douwe Egberts a jeho produkty pro profesionální gastronomii.

 • Snídaně podáváme v Pensionu Pstruží ve snídárně (společenské místnosti). Společenská místnost má kapacitu 20 hostů. Disponuje velkoplošnou LCD televezií a má plně vybavenou kuchyň. 
Obědy a večeře na pokoji (vlastní stravování): 
 • Vlastní oběd nebo večeře - každý pokoj je vybaven vlastní kuchyňkou (včetně indukční varné desky, lednice, dřezu, kuchyňského nádobí a náčiní). Mikrovlnná trouba je v snídárně. Nákup potravin je možný v obci Pernink, kde jsou bezva Potraviny u Patrika (3 km od pensionu Pstruží). Adreasa: Karlovarská 106, Pernink.
Obědy a večeře u krbu (vlastní stravování): 
 • Vlastní oběd nebo večeře - Pension Pstruží je vybaven krásným venkovním krytým krbem až pro 20 osob. Je zde možné grilovat maso a zeleninu. Nebo opékat brambory a špekáčky. Ve vedlejší vesnici lze zakoupit potraviny a nebo na horské farmě v Abertamech BIO produkty (maso, sýry apod.).
Občerstvení u penzionu: 
 • PSTRUŽÍ a 100m od Pensionu Pstruží je BISTRO U DOSTYHO. Občerstvení (převážně pití) a z jídel hranolky nebo občas něco nenáročného. Funguje jen při provozu lanovky/ski and bike areálu (případně další restaurace 3 km od penzionu).
Obědy a večeře v restauraci: 
 • PSTRUŽÍ a 100m od Pensionu Pstruží je restaurace FABRIKA ART. Samoobslužná netradiční restaurace. Občas funguje pouze v zimní sezóně (případně další restaurace 3 km od penzionu).
 • ABERTAMY a horský statek BIO FARMA, která disponuje vlastním chovem a výrobou (řeznictví, sýrárna, mlékárna). Najdete zde výbornou stylovou horskou jídelnu za skvělé ceny!!! Stylovou jídelnu a podnikovou BIO prodejnu najdete vzdálenou pěšky 3 Km od Pensionu Pstruží (nebo 6 km autem cca. 9 minut). Adresa: Farní 28, Abertamy.
 
 • PLEŠIVEC a restaurace ROZHLEDNA, která se nachází ve výšce 1028 m. n. m. Je vzdálená 9,5 Km (autem cca. 14 minut) nebo 5 minut lanovkou od Pensionu Pstruží. Najdete zde hotovky, minutky nebo speciality. Adresa: Plešivecká 445, Abertamy.
 
 • PLEŠIVEC a restauarace NA NEBI, která se nachází ve výšce 1028 m. n. m. Je vzdálená 9,5 Km (autem cca. 14 minut) od Pensionu Pstruží nebo 5 minut lanovkou od Pensionu Pstruží. Najdete zde hotovky, minutky nebo speciality. Adresa: Plešivecká 500, Abertamy.
 • HORNÍ BLATNÁ a top restaurace FAUSTŮV DVŮR. Výborná restaurace vyhlášená široko daleko!!! Je vzdálená 6 Km od Pensionu Pstruží (autem cca. 10 minut). Pozor - nutná rezervace na mob. 725 858 926. Adresa: nám. Sv Vavřince 4, Horní Blatná.
 • POTŮČKY a restauarace STODOLA (Pizza and Grill), která je vzdálená 13 Km od Pensionu Pstruží (autem cca. 16 minut). Najdete zde českou klasiku, minutky nebo speciality. Adresa: Potůčky 209, Potůčky.
 • BOŽÍ DAR a restaurace PIVOVAR ČERVENÝ VLK. Výborný pivovar a restaurace. Pivovar je vzdálený 16 Km od Pensionu Pstruží (autem cca. 19 minut). Najdete zde hotovky, minutky nebo speciality. Ale hlavně pivo Červený Vlk, Božídarský Jelen, Nachmelený Jezevec a další. Adresa: Boží Dar 279, Boží Dar.
 • RYŽOVNA a restaurace PIVOVAR RYŽOVNA, která se nachází nedaleko chalupy majora Kuneše ze seriálu Rapl. Je vzdálená 12 Km (autem cca. 15 minut) od Pensionu Pstruží. Najdete zde hotovky nebo speciality. Ale hlavně pivo Rapl, pivo Boží Dar a pivo Školák. Adresa: Ryžovna 77, Boží Dar (pivovar je, ale u/za Abertama).
 • PERNINK a KRÁMEK U PATRIKA. Je vzdálen 4 Km (autem cca. 5 minut) od Pensionu Pstruží. Najdete zde krásný výběr potravin a specialit. Adresa: Karlovarská 106, Pernink.
 • JOHANNGEORGENSTADT a supermarket REWE a pekárna ROSCHER (otevřeno PO-SO od 7 do 21 hod.). Je vzdálen 19 Km (autem cca. 20 minut) od Pensionu Pstruží. Najdete zde krásný výběr potravin. Adresa: Eibenstocker Str. 109, Johanngeorgenstadt, Německo.