Zjistit dostupnost

Pension Pstruzi 
Pension Pstruzi zahrada

PENSION PSTRUŽÍ

Rodinný PENSION PSTRUŽÍ byl v roce 2017 zařazen do TOP 10 penzionů v ČR. Nachází se v kouzelném údolí 15 km severně od Karlových Varů (13 km od Německa) a 145 km od Prahy pod vrcholem hory Plešivec neboli Plessberg (1020 m n. m.). Zde také nejdete moderní SKI AREÁL PLEŠIVEC a Penzion Pstruží je hned u hlavní nástupní stanice (lanovky na vrchol a rozhlednu Plešivec). V zimě je výborný pro lyžaře a v létě pro kola i turisty (více informací najdete v sekci LÉTO nebo ZIMA). Nedaleko penzionu se také nachází Krušnohorská magistrála.

Pokoje (6 pokojů pro 20 lidí)

 • Studio s kuchyňkou pro 2 osoby - v penzionu se nachází 2 pokoje. Na pokoji je kuchyňka, jídelní stůl, manželská postel, koupelna, WC, LCD-TV a WI-FI.
 • Studio s kuchyňkou pro 2 až 4 osoby - v penzionu se nachází 2 pokoje. Na pokoji je kuchyňka, jídelní stůl, manželská postel, koupelna, WC, LCD-TV a WI-FI.
 • Apartmán s kuchyňkou typu Duplex pro 4 osoby - v penzionu se nachází 2 pokoje. Na pokoji je kuchyňka, jídelní stůl, manželská postel, koupelna, WC, LCD-TV a WI-FI.

Vybavení penzionu

 • recepce (můžete platit kartou MasterCard nebo Visa)
 • společenská místnost (snídárna)
 • dětský koutek a venkovní dětské hřiště (půjčujeme společenské hry a mnohé další)
 • venkovní krytý krb (pro 20 lídí)
 • sauna (infrasauma pro 3 dospělé)
 • lyžárna (uskladnění lyží a sušák na lyžařské boty)
 • kolárna (zamykatelné uskladnění kol a nabíjení elektrokol)
 • půjčovnu kol a sportovních potřeb (Nordi walking, Ping-pong, badminton, šipky, boby, sáňky a mnohé další)

Certifikáty a členství

 • 3* (hvězdičky) pro Pension Pstruží - oficiální klasifikace Hotelstars
 • TOP 10 penzionů v ČR - Pension Pstruží se zařadil roce 2017 mezi TOP 10 penzionů v ČR dle hodnocení hostů a Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s. (AHR ČR).
 • AHR ČR - jsme členem Asociace hotelů a restaurací České republiky.
 • Cyklisté vítáni - certifikát. Pro cyklisty máme zamykatelnou kolárnu, "myčku" kol, dobíjecí stanici pro elektrokola a mnohé další.

Výlety kolem penzionu

Pobytové balíčky

Novinky

Zima na horách 2023 - rezervujte si včas pobyt

Pension Pstruží se nachází v druhém největším skiareálu Krušných hor – Skiareál Plešivec. Penzion je hned u hlavní nástupní stanice (lanovky) na horu Plešivec neboli Plessberg (1028 m n. m.). V areálu jsou 3 sedačkové lanovky a 6 sjezdovek všech obtížností.

5.10.2022

Zobrazit celý článek

Vánoční trhy a Pension Pstruží (25.11. - 23.12.2022)

VÁNOČNÍ TRHY kousek od Pensionu Pstruží. Největší a nejkrásnější vánoční trh v Krušných horách najdete v městečku Annaberg-Buchholz. Máte možnost u nás přespat a navštívit během víkendu nebo týdne až 10 vánočních trhů, vánoční dům a projít si Ježíškovu cestu.

2.10.2022

Zobrazit celý článek

SILVESTR NA HORÁCH 2023

Máme ještě volné termíny na SILVESTRA NA HORÁCH. Pension Pstruží se nachází v druhém největším skiareálu Krušných hor – Skiareál Plešivec. Jsme pouhých 15 km od Karlových Varů a 15 km od Božího Daru nebo Klínovce. A také 13 km od hranic Německa.

1.10.2022

Zobrazit celý článek

Dárkový poukaz/voucher nejen k vánocům

Pension Pstruží nabízí dárkový poukaz/voucher na ubytování. Je to ideální dárek nejen k vánocům, ale i k narozeninám, výročím nebo k svatbě. Udělejte radost svým blízkým, přátelům nebo vašim kolegům. Více informací najdete viz. níže

19.9.2022

Zobrazit celý článek

Velikonoce na horách - VYPRODÁNY

Velikonoce na horách u nás v Pensionu Pstruží. Máme připravenou pro naše hosty velikonoční výzdobu a také je připraven venkovní gril na případné velikonoční (víkendové) grilování. Moc se na Vás těšíme - jarní Pension Pstruží.

21.4.2022

Zobrazit celý článek

Léto na horách 2023 - rezervujte si včas pobyt

Rádi Vás uvítáme v létě 2023 (červen, červenec, srpen, září – letní dovolená na horách). Možnosti výletů, turistiky, cyklistiky nebo venkovní grilování na zahradě penzionu. Informace o ubytování a výletech v okolí Pensionu Pstruží najdete na našich stránkách.

21.3.2022

Zobrazit celý článek