Zjistit dostupnost

Krušné hory

(Karlovy Vary video)

Léto - Pension Pstruží

LÉTO

(Areál Plešivec)

ZIMA

(Skiareál Plešivec)

 
 
Pension Pstruzi 
Pension Pstruzi zahrada

PENSION PSTRUŽÍ

Rodinný PENSION PSTRUŽÍ byl v roce 2017 zařazen do TOP 10 penzionů v ČR. Nachází se v kouzelném údolí 15 km severně od Karlových Varů (13 km od Německa) a 145 km od Prahy pod vrcholem hory Plešivec neboli Plessberg (1020 m n. m.). Zde také nejdete moderní SKI AREÁL PLEŠIVEC a Penzion Pstruží je hned u hlavní nástupní stanice (lanovky na vrchol a rozhlednu Plešivec). V zimě je výborný pro lyžaře a v létě pro kola i turisty (více informací najdete v sekci LÉTO nebo ZIMA). Nedaleko penzionu se také nachází Krušnohorská magistrála.

Pokoje (6 pokojů pro 20 lidí)

  • Studio s kuchyňkou pro 2 osoby - v penzionu se nachází 2 pokoje (kuchyňka, jídelní stůl, manželská postel, koupelna, WC, LCD-TV a WI-FI)
  • Studio s kuchyňkou pro 2 až 4 osoby - v penzionu se nachází 2 pokoje (kuchyňka, jídelní stůl, manželská postel, koupelna, WC, LCD-TV a WI-FI)
  • Apartmán s kuchyňkou typu Duplex pro 4 osoby - v penzionu se nachází 2 pokoje (kuchyňka, jídelní stůl, manželská postel, koupelna, WC, LCD-TV a WI-FI)

Vybavení penzionu

  • V Pensionu Pstruží najdete recepci (můžete platit kartou MasterCard nebo Visa), společenskou místnost (snídárnu), saunu, lyžárnu, dětský koutek, venkovní krytý krb (pro 20 lídí), kolárnu, půjčovnu kol a sportovních potřeb (Nordi walking, Ping-pong, badminton, šipky, boby, sáňky, společenské hry a mnohé další)

Certifikáty a členství

  • TOP 10 penzionů v ČR - Pension Pstruží se zařadil roce 2017 mezi TOP 10 penzionů v ČR dle hodnocení hostů a Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s. (AHR ČR).
  • AHR - jsme členem Asociace hotelů a restaurací ČR a máme klasifikaci 3* + SUPERIOR.
  • Tourismusverband Erzebirge - Pension Pstruží je členem Tourismusverband Erzebirge, které rozvíjí turistický ruch na německé straně hranice. Například spravuje projekt Stoneman Miriquidi (závod Stoneman Bike Krušné hory).
  • Stoneman Miriquidi - Pension Pstruží je součástí projektu Stoneman Miriquidi (Stoneman Bike Krušné hory), který pořádá závod. Zajišťujeme ubytování a start závodu (startovací balíčky). Máme i zázemí pro jezdce a kola.
  • Cyklisté vítáni - PPension Pstruží vlastní certifikát Cyklisté vítáni - máme vše pro cyklisty: kolárnu, "myčku" kol, malou "opravnu" kol a defektů (včetně základních náhradních dílů), dobíjecí stanici pro elektrokola a mnohé další služby pro cyklisty.

Pobytové balíčky

Novinky

Léto na horách 2022 - týdenní pobyty

Rádi Vás uvítáme v létě 2022 (červen, červenec, srpen, září – letní dovolená na horách). Možnosti výletů, turistiky, cyklistiky nebo venkovní grilování na zahradě penzionu. Informace o ubytování a výletech v okolí Pensionu Pstruží najdete na našich stránkách.

21.3.2022

Zobrazit celý článek

Velikonoce na horách (od 15.4. do 18.4. 2022) - VYPRODÁNY

Velikonoce na horách u nás v Pensionu Pstruží. Máme připravenou pro naše hosty velikonoční výzdobu a také je připraven venkovní gril na případné velikonoční (víkendové) grilování. Moc se na Vás těšíme - jarní Pension Pstruží.

4.2.2022

Zobrazit celý článek

Lyžařská sezóna zahájena 2021/2022 - dne 11.12.2021

Skiareál plešivec a Pension Pstruží

Dne 11.12.2021 Byla ve Skiareálu Plešivec (hned vedle Pensionu Pstruží) zahájena lyžařská sezóna 2021/2022. Dále byla zahájena i běžkařská sezóna. Aktuální informace o Skiareálu Plešivec (zda a jaké sjezdovky jsou otevřeny) najdete na www.skiarealplesivec.com/cs 

Moc se na Vás těšíme.

10.12.2021

Zobrazit celý článek

Vánoční trhy a Pension Pstruží (26.11. - 26.12.2021)

VÁNOČNÍ TRHY v Německu a přenocování v Pensionu Pstruží (145 km od Prahy nebo 15 Km od Karlových varů). Vánoční trhy (6 trhů), které jsou od 15 min. do 60 min. autem od Pensionu Pstruží (seznam):

20.11.2019

Zobrazit celý článek

Dárkový poukaz/voucher k vánocům

Pension Pstruží nabízí dárkový poukaz/voucher na ubytování. Je to ideální dárek k vánocům. Udělejte radost svým blízkým, přátelům nebo vašim kolegům. Stačí napsat požadavek na E-mail: ubytovani@pension-pstruzi.cz

Váš Pension Pstruží

1.12.2018

Zobrazit celý článek