Zjistit dostupnost

Pension Pstruzi
Pension Pstruzi zahrada

PENSION PSTRUŽÍ

Rodinný Pension Pstruží - nachází se v kouzelném údolí 15 km severně od Karlových Varů (13 km od Německa) a 145 km od Prahy pod vrcholem hory Plešivec neboli Plessberg (1020 m n. m.). Historický objekt Pensionu Pstruží - je více jak 100 let starý a v roce 2013 prošel náročnou a nákladnou rekonstrukcí. Pension Pstruží se nachází v oblasti UNESCO, která je zapsaná ve světovém dědictví UNESCO (Erzgebirge/Krušnohoří). Skiareál Plešivec a Pension Pstruží - je hned u hlavní nástupní stanice (lanovky na vrchol a rozhlednu Plešivec). V zimě je výborný pro lyžaře a v létě pro kola i turisty (více informací najdete v sekci LÉTO nebo ZIMA). Nedaleko penzionu se také nachází Krušnohorská magistrála.

Pokoje (6 pokojů pro 20 lidí) + chata (až pro 5 lidí)

 • Studio s kuchyňkou pro 2 osoby (studio 19 m2) - v penzionu se nachází 2 pokoje. Na pokoji je kuchyňka, jídelní stůl, manželská postel, koupelna, WC, LCD-TV a WI-FI.
 • Studio s kuchyňkou pro 2 až 4 osoby (studio 25 m2 nebo 30 m2) - v penzionu se nachází 2 pokoje. Na pokoji je kuchyňka, jídelní stůl, manželská postel, koupelna, WC, LCD-TV a WI-FI.
 • Apartmán s kuchyňkou typu Duplex pro 4 osoby (patrové apartmá 40m2) - v penzionu se nachází 2 pokoje. Na pokoji je kuchyňka, jídelní stůl, manželská postel, koupelna, WC, LCD-TV a WI-FI.
 • Chata 3+kk se sluneční terasou (apartmá 45m2 + 33m2 terasa) - tři pokoje: ložnice (11 m2) dvoulůžková postela a vestavěná skříň, dětský pokoj (8 m2) palanda postel pro děti a vestavěná skříň, obývací pokoj s kuchyní (17 m2), rozkládací gauč (komoda) a jídelní stůl pro čtyři. Koupelna , WC a pračka. LCD-TV a WI-FI.

Vybavení penzionu

 • recepce (můžete platit kartou MasterCard nebo Visa)
 • společenská místnost (snídárna)
 • dětský koutek a venkovní dětské hřiště (půjčujeme společenské hry a mnohé další)
 • venkovní krytý krb (pro 20 lídí)
 • sauna (infrasauma pro 3 dospělé)
 • lyžárna (uskladnění lyží a sušák na lyžařské boty)
 • kolárna (zamykatelné uskladnění kol a nabíjení elektrokol)
 • půjčovnu kol a sportovních potřeb (Nordi walking, Ping-pong, badminton, šipky, boby, sáňky a mnohé další)

Certifikáty a členství

 • 3* SUPERIOR (tři a půl hvězdičky) pro Pension Pstruží - oficiální klasifikace Hotelstars.
 • AHR ČR - jsme členem Asociace hotelů a restaurací České republiky.
 • Cyklisté vítáni - oficiální certifikát (Cyklistické ubytování). Pro cyklisty máme zamykatelnou kolárnu, "myčku" kol, dobíjecí stanici pro elektrokola a mnohé další.

Výlety kolem penzionu

Novinky

Čarodějnice na horách 2024 (máme venkovní krytý krb)

Čarodějnice na horách...máme krytý krb až pro 20 lidí. Super "čáry" v Krušných horách 30.4.2024

2.4.2024

Zobrazit celý článek

Léto na horách 2024 (rezervujte si včas pobyt)

Rádi Vás uvítáme v létě 2024 (červen, červenec, srpen, září – letní dovolená na horách). Možnosti výletů, turistiky, cyklistiky nebo venkovní grilování na zahradě penzionu. Informace o ubytování a výletech v okolí Pensionu Pstruží najdete na našich stránkách.

31.3.2024

Zobrazit celý článek

Dárkový poukaz/voucher

Pension Pstruží nabízí dárkový poukaz/voucher na ubytování. Je to ideální dárek nejen k vánocům, ale i k narozeninám, výročím nebo k svatbě. Udělejte radost svým blízkým, přátelům nebo vašim kolegům. Více informací najdete viz. níže

25.3.2024

Zobrazit celý článek

Hory pro děti (v okolí Pensionu Pstruží)

Hory pro děti jsou webové stránky pro všechny hravé děti a jejich báječné rodiče. Více najdete na stránkách www.horyprodeti.cz

18.3.2024

Zobrazit celý článek

Hory a výlety (v okolí Pensionu Pstruží)

Hory a výlety za krásou hor, krásné přírody a úžasných památek. Včetně památek UNESCO. Více na www.horyavylety.cz

11.3.2024

Zobrazit celý článek

Hory na kole (v okolí Pensionu Pstruží)

Hory na kole pro všechny milovníky kol a cyklistiky - Trail Parky, horská kola, silniční kola. Více najdete na www.horynakole.cz

4.3.2024

Zobrazit celý článek

Halloween a Pension Pstruží (07.10. - 31.10.2024)

Týden od 07.10. do 31.10.2024 (párty soboty) máte možnost v okolí Pensionu Pstruží zažít Halloween. Můžete se vypravit do zábavního parku Plohn (více jak 70 atrakcí), kde na Vás čeká nádherně vyzdobený park viz. foto.

26.2.2024

Zobrazit celý článek

Zima na horách 2025 (rezervujte si včas pobyt)

Pension Pstruží se nachází v druhém největším skiareálu Krušných hor – Skiareál Plešivec. Penzion je hned u hlavní nástupní stanice (lanovky) na horu Plešivec neboli Plessberg (1028 m n. m.). V areálu jsou 3 sedačkové lanovky a 6 sjezdovek všech obtížností.

19.2.2024

Zobrazit celý článek

Dárkový poukaz/voucher (nejen k vánocům)

Pension Pstruží nabízí dárkový poukaz/voucher na ubytování. Je to ideální dárek nejen k Vánocům, ale i k narozeninám, výročím nebo k svatbě. Udělejte radost svým blízkým, přátelům nebo vašim kolegům. Více informací najdete viz. níže

12.2.2024

Zobrazit celý článek

Vánoční trhy a Pension Pstruží (01.12. - 24.12.2024)

VÁNOČNÍ TRHY kousek od Pensionu Pstruží. Největší a nejkrásnější vánoční trh v Krušných horách najdete v městečku Annaberg-Buchholz. Máte možnost u nás přespat a navštívit během víkendu nebo týdne až 10 vánočních trhů, vánoční dům a projít si Ježíškovu cestu.

5.2.2024

Zobrazit celý článek

SILVESTR NA HORÁCH 2025

Máme ještě volné termíny na SILVESTRA NA HORÁCH. Pension Pstruží se nachází v druhém největším skiareálu Krušných hor – Skiareál Plešivec. Jsme pouhých 15 km od Karlových Varů a 15 km od Božího Daru nebo Klínovce. A také 13 km od hranic Německa.

29.1.2024

Zobrazit celý článek

Velikonoce na horách

Velikonoce na horách v Pensionu Pstruží - Krušné hory u Karlových Varů a krásná oblast UNESCO. Máme pro naše hosty připravenu velikonoční výzdobu a také je připraven venkovní gril na případné velikonoční (víkendové) grilování. Moc se na Vás těšíme - jarní Pension Pstruží.

15.1.2024

Zobrazit celý článek